Konzultační centrum Sedlčany

 

Poradce Iveta Barešová

S přípravky Energy pracuji již řadu let, jsem absolvent regionálního vzdělávacího cyklu tradiční čínské medicíny. Ráda Vám předám své zkušenosti s přípravky Energy a poradím s výběrem vhodného produktu.

 

Masáže

Masáž patří mezi nejstarší, nejvíce používanou, nejoblíbenější regenerační proceduru. Patří mezi manuální, relaxační techniku, působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž se provádí hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, vstřebává otoky a v neposlední řadě zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest.

Masáže mají pozitivní dopad na celkový stav našeho organismu, řeší řadu zdravotních problémů a posilují a regenerují naše tělo a duši. Masáží odchází z těla negativní energie,uvolňují se emoce, tělo se dostává do rovnováhy.

I dotykem se dá léčit tělo i duše, pokud je masáž prováděna s láskou.

 

 

Pedikúra

Ošetření nohou spočívá v koupeli nohou, odstranění kuřích ok, vzrostlých nehtů, odstranění mozolů azrohovatělé kůže, úpravy nehtů a jejich okolí, peelingu, dle přání výživná maska na chodidla a odborné masáže nohou, lakování.

 

Kontakt:
Barešová Iveta
Adresa: 28. října 177 Sedlčany
Tel: 603 446 020

Facebook

Kurýrní centrum Sedlčany
Kurýrní centrum Sedlčany