Nové začátky …

S jarním novoluním 1. 4. 2022 já osobně odstartovávám nová předsevzetí … Novější vzhled, zdravý pohled na vztahy, nové stravování. Inspirovalo mne nejen video paní Silvie (odkaz naleznete na konci článku), ale sama mám poslední měsíce touhu udělat něco jinak než doposud.

I nově v kosmetice: Vyzkoušejte pro ženskou krásu řadu zelených produktů, které jsou v dubnu přínosem nejen pro Vaše tělo, ale i pleť. Obsah Raw Aguaje kapsle rozpustím v pár kapkách vody, přidám pár kapek Fytominerálů a trochu pentagramového obličejového krému (pro pleť mladou krém Protektin, pro pleť dehydrovanou krém Artrin, pro pleť suchou v době menopauzy krém Cytovital).

Zelené potraviny jsou v dubnu v akci! Vnitřně i zevně jsou prospěšné.

A co se týká jídelníčku a skvělých rad, poslechněte si již výše zmíněné video na youtube kanálu SILVIE REI – Co přináší duben 2022

Reni, kosmetička

Jarní detox, i očista pleti

Pleť může být v rovnováze, v kráse a zdraví tehdy, když i vnitřní naše já bude zdravé. Takže: zařaďme do svého jídelníčku ENERGY ZELENÉ POTRAVINY ( Barley, Spirulinu Hawai, Chlorellu), která nás pomohou odkyselit. Zaměřme se také na zásadotvornou stravu ( např. zelenina s obsahem kyseliny listové, semínka, luštěniny, ovoce), přidáme zdravý pohyb na čerstvém vzduchu, pitný režim čisté vody, správné dýchání, dostatek spánku a pokud možno organickou stravu.

…ABY TĚLO BYLO V ROVNOVÁZE…
Propojení těla, mysli a ducha patří k holystickému pojetí alternativní medicíny.

Rovnováha neznamená jen doplnit minerály a vitamíny, ale také odčerpat přebytečné myšlenky v hlavě a opustit negativní emoce. Připustíme si na chvilku svoji autenticitu, avšak motivujeme se dál. I ten největší mistr se stále učí a zdokonaluje se …

Tak s úsměvem.

Kosmetička Renata Placáková

 

Magické 22.1.2022

Pro mne už byl datum 21.1.2022 kouzelným…

Dohromady číslem 10, tedy 1 něco se odstartovává. Dvojky patří k luně, emoce. A magický den 22. patří už do cyklu Vodnáře, vzdušného znamení. Lehkost bytí a s radostí převzít život do svých rukou. Uchopte se kormidla! Přejte si …

Renata Placáková

Pěstěná v každém věku …

20, 30, nebo 50
Nezáleží na tom, kolik nám je let. Zdravá, hebká, pěstěná pleť je vizitkou každé krásné ženy. A v dnešní době nejen ženy. Po hodinovém kosmetickém ošetření jste odpočatí, plní „ENERGY(E)“ a vyhlazeni marockým zlatem. Nezapomeňte, že v předvánočním čase jsou ENERGY Beauty oleje (arganový, mandlový) stejně tak, jako všechny pleťové produkty v akci.

VHODNÝ DÁREK POD STROMEČEK

Přejeme Vám krásné VÁNOCE

Kosmetička Renata Placáková

Po létě CARALOTION

Vysušená pleť si zaslouží naší péči a regeneraci. Dejte si do dlaně větší vrstvu krému CARALOTION, zvlhčete vodou a poťapkejte celé tělo (nejlépe po sprchování). Důkladně rozetřete, rozmasírujte. Tělové mléko Vám přinese v chladných dnech pocit tepla, dodá minerály a zjemní pokožku. Na obličej můžete nanášet ve větší vrstvě.

Reni, kosmetička

22. 9. Rovnodennost = ROVNOVÁHA

 

22. 8. jsme si prožili magický den prosperity, hojnosti a štěstí, kdy jsme mohli nejen myšlenkami vysílat svá přání.

Teď přichází den, kdy si máme uvědomit, co v sobě máme ještě nezpracované. Den rovnodennosti, den ROVNOVÁHY, nám nabízí možnost doladit polarity jin a jang, duchovno a materiálno, tělo versus duše, a zavnímat, kde máme resty a co můžeme vylepšit. Např. vztah ČLOVĚK versus PŘÍRODA.