Jak se stát členem klubu Energy

Jak se stát členem Klubu Energy?

Členství v klubu Energy vzniká registrací člena, kterou můžete provést ZDE anebo osobně v našich prodejnách. Podmínkou registrace je úhrada registračního poplatku ve výši 99,- Kč a jednorázovým nákupem produktů Energy v minimální hodnotě 390,- Kč.

Výhody členství:

  • nákup produktů Energy za příznivé ceny
  • roční předplatné klubového magazínu Vitae, kde se dozvíte zajímavé informace o zdraví a o chystaných slevových akcích
  • pravidelné měsíční slevové akce
  • věrnostní program SALUS – nakupujte každý měsíc po dobu 12 měsíců minimálně za 700,- Kč a získáte nárok na věrnostní bonus v hodnotě 1 000,- Kč
  • lázeňský bonus – po třech letech nepřerušeného věrnostního programu získáte nárok na příspěvek ve výši 30 % na týdenní lázeňský pobyt v Podhájské
  • čerpání bonusových odměn ve formě slev na další nákup
  • možnost účastnit se zajímavých přednášek a seminářů

Platnost registrace a její obnova

Registrace je platná po dobu 1 roku. Po té je potřeba ji opět obnovit zaplacením registračního poplatku ve výši 99,- Kč a nákupem produktů Energy v minimální hodnotě  300,- Kč. Pokud registraci neobnovíte, nemůžete čerpat členské výhody viz. výše.

Kde se registrovat?

Pokud jste z okolí Příbrami, můžete se zaregistrovat přímo v naší prodejně na adrese nám. T.G.Masaryka 100 nebo v našem příbramském konzultačním centru Biocentrum Opál na adrese Čechovská 57, poliklinika Ravak 1. patro.

NEBO přímo v našem E-SHOPU Členství Energy

Napište nám (slouží také jako poradna)

GDPR

Naše zkušené konzultantky Vám poradí při úlevě od zdravotních problémů, v žádném případě však nemůže nahradit návštěvu u lékaře. K určení přesné diagnózy je nutná osobní návštěva u specialisty. Úkolem poradny je navrhnout zájemcům jednu z možností posílení a povzbuzení organismu prostřednictvím přípravků Energy.

Navštivte nás v Příbrami

Energy Příbram

Opál Příbram