KOSMETIKA

Krása vychází zevnitř

Ten, kdo si rozklikl tuto ikonku, jistě hledá spojení přírody a krásy.
Jste tu správně…

Ich spreche deutsch…

I speak english…

Přípravky BEAUTY ENERGY pracují podle pentagramu TČM (tradiční čínské medicíny). Ovlivní naší mysl, stav vnitřního těla a snaží se o dokonalou harmonii na všech úrovních. Blahodárně působí na naší pleť.
Řada BEAUTY ENERGY funguje na principu fytoterapie a homeopatie, působí na řídící podkorová centra v mozku.

Co můžete očekávat? Příjemné prostředí v prostorách bývalé lékárny u Sv. Jakuba, soukromí, relaxační hudbu a individuální přístup. Uvolníte se od každodenního stresu a uděláte pro svou duši i tělo něco blahodárného.
Máme pro Vás připravené balíčky kosmetického ošetření a můžete si vybrat i z celotělových masáží. Naše pleť se mění i s celoročním obdobím a má jiné požadavky v létě, jiné v zimě. Proto je na místě i holistický přístup a individuální poradenství.

Nechte se hýčkat

Těší se na Vás

RENATA PLACÁKOVÁ

VÍCE INFO A OBJEDNÁVKY: 606 904 880

Součástí každého ošetření je úprava obočí, barvení řas a obočí, depilace horního rtu.

Dárkové poukazy objednávejte na TEL: 606 904 880

CLEANING –  Pro smíšenou, mastnou pleť

Součástí je ČIŠTĚNÍ pleti spojené s MIKRODERMABRAZÍ. Samotnému hloubkovému čištění předchází peeling, úprava obočí, případně barvení. Závěrečná detoxikační maska pomůže ještě hlouběji vyčistit vaši pleť.

Cena balíčku 750,-

VITALITY- Pro normální, suchou, unavenou pleť

Po úpravě obočí, peelingu obličeje přichází nejhezčí část kosmetického ošetření MASÁŽ. Masáž obličejové i vlasové části pomocí mandlového oleje je vhodná i pro citlivou pleť. Následná maska je výsledkem několika komponentů, abychom individuálně ošetřili vaši pleť. Bere se na vědomí stav a věk vaší pokožky, vaše požadavky, holistický přístup.

Cena balíčku 900,-

LONGEVITY- Pro zralou, suchou pleť

Šetrným způsobem odstraníme chloupky z obličeje, upravíme obočí, nabarvíme. Pak přichází na řadu MIKRODERMABRAZE. Nejen pro čištění ale i pro odstranění jemných vrásek. Po té se pokožka hýčká arganovým olejem. Provádí se MASÁŽ obličejové i vlasové části hlavy, dekoltu. Speciálně míchaná maska se přizpůsobí vašim potřebám. Nezapomíná se na použití séra, které si zamilujete, ale i závěrečný krém, který je součástí každého ošetření.

Cena balíčku 1.100,-

Napište nám (slouží také jako poradna)

GDPR

Naše zkušené konzultantky Vám poradí při úlevě od zdravotních problémů, v žádném případě však nemůže nahradit návštěvu u lékaře. K určení přesné diagnózy je nutná osobní návštěva u specialisty. Úkolem poradny je navrhnout zájemcům jednu z možností posílení a povzbuzení organismu prostřednictvím přípravků Energy.

Navštivte nás v Příbrami

Energy Příbram

Opál Příbram