Leden – Měsíc močového měchýře
a Energetického rozvoje

Vstupujeme do ledna, měsíce nových začátků, plánů a předsevzetí. Pro mnohé je to období, kdy se soustředíme na vnitřní obnovu a posílení. Ale, co když vám váš vlastní močový měchýř říká něco o energetické rovnováze vašeho těla?

Močový měchýř: Centrum citlivosti v lednu

V této fázi roku, kdy vládne element vody a energie je omezená, močový měchýř se stává klíčovým orgánem. Je to místo, kde se shromažďuje moč, připravená k opuštění těla. Jak poznáte, že váš močový měchýř potřebuje pozornost?

Časté příznaky oslabení močového měchýře zahrnují pálení a bolest při močení, studené ruce a nohy, a dokonce bolesti zad.

Duchovní příčina a řešení:

Každá nemoc nese svou duchovní příčinu. V případě močového měchýře může být příčinou lpění na starých názorech a strach z uvolnění. Záněty a bolesti močového měchýře mohou odrážet hluboko ukryté emoce a křivdy spojené s našimi vztahy. Řešením může být zbavit se starých vzorců a vyjadřovat své vnitřní pocity.

Cesta k rovnováze:

Doplňte do svého organismu přirozené tekutiny, například šungitovou vodu a bylinkové čaje, které naleznete zde>>.
Používejte éterické oleje (rozmarýn, eukalyptus) k pravidelným masážím podbřišku. Dbejte na své uši jako smyslový orgán močového měchýře a chraňte se před lednovým větrem.

*Tento článek v žádném případě nemůže nahradit návštěvu u lékaře.

Podpora od ENERGY

Pro posílení močového měchýře můžete vyzkoušet následující přípravky od ENERGY:

Mycoren 90 ks

Kombinace vzácných hub a bylinných extraktů. Dle TČM náleží k prvku vody. Ovlivňuje dráhu ledvin a močového měchýře.

 

629,00 

King Kong 30 ml

Doplněk stravy. Bioinformační bylinný koncentrát. Fyzický výkon a stav, osvěžení těla, vitalita, hormonální rovnováha, erekce.

 

378,00 

Renol 30 ml

Doplněk stravy. Bylinný koncentrát, podporuje močové cesty – ledviny, prostatu, udržuje pohyblivost kloubů a chrupavek.

 

453,00 

Grepofit 135 ks

Doplněk stravy. Kapsle – imunita, horní cesty dýchací, močové cesty, mikrobiologická rovnováha. Přírodní produkt Grepofit obsahuje …

 

371,00 

Napište nám (slouží také jako poradna)

GDPR

Naše zkušené konzultantky Vám poradí při úlevě od zdravotních problémů, v žádném případě však nemůže nahradit návštěvu u lékaře. K určení přesné diagnózy je nutná osobní návštěva u specialisty. Úkolem poradny je navrhnout zájemcům jednu z možností posílení a povzbuzení organismu prostřednictvím přípravků Energy.

Navštivte nás v Příbrami

Energy Příbram

Opál Příbram