O NÁS

Klub Energy Příbram

Klub Energy Příbram, který se nachází v historické části Příbrami na náměstí T.G.Masaryka, se specializuje na kompletní nabídku produktů firmy Energy včetně veterinární řady spolu s odbornou konzultací, jak a kdy tyto přírodní produkty užívat. Jedním ze způsobů, jak zjistit momentální kondici Vašeho organismu, je měření přístrojem Supertronic (EAV), který měří přesně definované akupunkturní body a zjišťuje jejich energetický stav.

Pro ty z Vás, kteří chcete blíže proniknout k původním příčinám Vašich fyzických obtíží, máme v nabídce terapii “Cesta” spojenou s následnou péčí a koučingem.

Anebo se u nás můžete nechat hýčkat a relaxovat v rukou našich kosmetiček a masérek, které ke své práci také využívají produkty firmy Energy.

Terapeuté

Švandelíková Ivana

Terapeut, kouč

 profil:

  • Certifikovaný kouč podle standardů ICF Mezinárodní federace koučů – s akreditací MŠMT – Vědomý koučink
  • V roce 2004 – 2011 – jsem absolvovala Evropskou školu feng shui – pod vedením Roger Green.
  •  Absolvent kursů Brandon Bays – „Cesta“ – transformační a uzdravující metoda, která regeneruje emocionální a fyzické problémy na buněčné úrovni.
  • V roce 2014 – 2015 jsem absolvovala lektorský výcvik dovedností pod záštitou programu EU
  • Lektor Runových seminářů
  • Poradenství v oblasti výživy, orientální diagnostiky a přírodního léčitelství
  • Terapeutická činnost ( EAV diagnostika, poradna v oblastí čínské medicíny, změna životních postojů formou koučování, terapie CESTA – změna emocionálních bloků )
  • V roce1998 jsem založila bylinné regenerační centrum Opál 

svandelikova@energy-pribram.cz
Tel. 731 173 340

Napište nám (slouží také jako poradna)

GDPR

Naše zkušené konzultantky Vám poradí při úlevě od zdravotních problémů, v žádném případě však nemůže nahradit návštěvu u lékaře. K určení přesné diagnózy je nutná osobní návštěva u specialisty. Úkolem poradny je navrhnout zájemcům jednu z možností posílení a povzbuzení organismu prostřednictvím přípravků Energy.

Navštivte nás v Příbrami

Energy Příbram

Opál Příbram