Terapie „CESTA“ / KOUČINK

CESTA

Metoda, která otevírá dveře na nekonečné cestě za odpovědí na otázku „Kdo jsem“


Cesta není jen fyzické léčení, je to metoda, jak se přiblížit vnitřní pravdě,“ říká Brandon Bays, zakladatelka metody.

 

 


Co je terapie “CESTA”?

Terapeutická metoda pracující s klientemotevírá přístup k vnitřní moudrosti a dává podporu k provedení tak důležitých a potřebných změn. Tak se začne život měnit na Cestu ke zdraví, úspěchu i radosti …

Jak terapie probíhá?

Terapeut provádí klienta jeho jak fyzickými tak emocionálními oblastmi, které mohou ukrývat důležité informace k pochopení současné situace.

S jakými problémy může pomoci?

Terapie umožňuje řešit fobie, úzkosti, strachy, bolesti jak fyzické tak mentální, hubnutí, dislexii, špatné stravovací návyky apod.
U dětí problémy s učením, růstové problémy, komunikace a pod.

 

KOUČINK

Změna myšlení je vždy výsledným produktem celé práce. Je to cesta z bodu A do bodu B – jaká bude? To je to lákavé na celém procesu – zvídavost – touha – pohyb – vytváření hodnot, motivace….


Máte postoj, že do své práce „musíte chodit“? Přemýšlíte někdy o tom, jestli na Vás nečeká něco víc než jen musím?

Co je KOUČINK?

Je vytváření nového, pozitivního a radostného procesu – směřování ke změnám nutným k harmonickému bytí v reálném světě. Výsledek je: „Jsem spokojený(á) ve svém životě a umím si plnit své sny a touhy“.

Uvolňuje potenciál člověka a umožňuje komfortně směřovat k cíli, který si klient zadal. Pomáhá nám lidem učit se z vlastních zdrojů možností, které sami nejsme schopni uvidět, rozpoznat nebo jim nevěříme.

Jak probíhá?

Samotný proces je vytvořen tak, aby klient měl pocit bezpečí, pohodlí a byl na jeho míru. Využívá svých nápadů, vizí, zapomenutých snů a myšlenek – je to hra, osobní svoboda, radost a zároveň i soustředěná práce.

Typy koučinku, které nabízíme?

Osobní, intuitivní, životní, firemní, somatický, systematický – konstelace, kariérní, sportovní, transformační, teamový

 

 

TERAPEUT

Švandelíková Ivana profil:

Švandelíková Ivana – momentálně jsem certifikovaný kouč podle standardů ICF Mezinárodní federace koučů – s akreditací MŠMT – Vědomý koučink

v roce 2004 – 2011 – jsem absolvovala Evropskou školu feng shui – pod vedením Roger Green.Tento výukový program je nejkompletnější a nejplošnější, vyučovaný v západních zemích

jsem absolvent kursů Brandon Bays – „Cesta“ – transformační a uzdravující metoda, která regeneruje emocionální a fyzické problémy na buněčné úrovni.

v roce 2014 – 2015 jsem absolvovala lektorský výcvik dovedností pod záštitou programu EU

lektor Runových seminářů

poradenství v oblasti výživy, orientální diagnostiky a přírodního léčitelství

V roce1998 jsem založila bylinné regenerační centrum Opál

terapeutická činnost ( EAV diagnostika,poradna v oblastí čínské medicíny, změna životních postojů formou koučování, terapie CESTA – změna emocionálních bloků

Napište nám (slouží také jako poradna)

GDPR

Naše zkušené konzultantky Vám poradí při úlevě od zdravotních problémů, v žádném případě však nemůže nahradit návštěvu u lékaře. K určení přesné diagnózy je nutná osobní návštěva u specialisty. Úkolem poradny je navrhnout zájemcům jednu z možností posílení a povzbuzení organismu prostřednictvím přípravků Energy.

Navštivte nás v Příbrami

Energy Příbram

Opál Příbram